Aktualności

13.03.2014

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż wygładzający skórę i wspomagający skuteczne usuwanie cellulitu. 

Masaż kosmetyczny bańką chińską  polega na uciśnięciu i przyłożeniu gumowej bańki do skóry z objawami cellulitu. Wytwarza się wtedy podciśnienie, które powoduje „zasysanie” skóry do wnętrza bańki, co wpływa na znaczne jej zaczerwienienie. W intensywnie przekrwionej skórze zwiększa się przepływ krwi i płynów ustrojowych, co wywołuje lepsze jej odżywienie, a tym samym pobudzenie metabolizmu skóry i tkanki tłuszczowej. Organizm usówa zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny z organizmu.   Efektem tego jest wyrównanie i ujędrnienie skóry oraz „rozbicie” cellulitu i równomiernie rozprowadzenie podskórnej tkanki tłuszczowej.
 
     Masaż bańką chińską stymuluje mechanizmy odpornościowe organizmu, stosowany jest jako wspomagająca forma  redukująca  obrzęki. Może być wykonany całościowo lub częściowo z większym skupieniem na partiach problematycznych.
Masaż antycellulitowy jest wykonywany z pomocą balsamu  przeznaczonego do masażu skóry ze skłonnościami do gromadzenia się tkanki tłuszczowej i powstawania cellulitu. Specjalnie dobrane naturalne ekstrakty i oleje roślinne wspomagają proces redukcji cellulitu oraz zapobiegają jego ponownemu powstawaniu.
 
Seria masaży bańką chińska obejmuje zazwyczaj od 10 do 12 zabiegów przyjmowanych w odstępach 2-3 dniowych. Pierwsze efekty widoczne są już zazwyczaj po pierwszych 5 zabiegach. Aby uzyskać pożądane efekty bardzo ważna jest systematyczność.
 
 Masaż ten intensywnie wspomaga usówanie cellulitu.  Modeluje i wyszczupla takie partie sylwetki ciała jak talia, brzuch pośladki czy biodra. Szczególnie polecany osobom, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało. Masaż  o właściwościach antycellulitowych  regularnie stosowany  przyczynia się do ogólnego spadku wagi i poprawy wyglądu skóry na całym ciele.
 
Masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja poprzez rozluźnienie napiętych mięśni, powięzi i skóry. Polecany jest również osobom zestresowanym, przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia oraz  dla wyczerpanych wysiłkiem fizycznym.
 
Cena pojedyńczego masażu trwającego 60/70 min wynosi 80 zł.
Masaż obejmuje przednią i tyną część nóg, biodra oraz brzuch. 
 
Rezerwacji proszę dokonywać drogą  elektroniczną lub telefoniczną - 782 074 915.