Aktualności

30.11.2014

Masaż jako podarunek pod choinkę.

Jeżeli chcesz podarować bliskiej Ci osobie oryginalny prezent pod choinkę, proponujemy przygotowaną specjalnie  dla Ciebie kartę upominkową z dowolnym masażem.
 
Jak zamówić kartę podarunkową w Gabinecie  Zu San Li?
 
Skontaktuj się z nami w celu ustalenia rodzaju zabiegu dla osoby, której chcesz sprawić przyjemność. Podpowiemy Ci i doradzimy tak, by masaż przypadł do gustu osoby obdarowywanej.
 
Na podstawie Twoich sugestii przygotowujemy podarunek, który można odebrać osobiście od poniedziałku do soboty lub możemy wysłać go kurierem (przy zamówieniach powyżej 300zł kosz dostawy gratis). Osoba obdarowana wybiera dowolny termin na wykorzystanie karty upominkowej (aktualność wynosi 30 dni). 
 
Jaki masaż wybrać?
 
Cała nasza oferta jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli bliska Twojemu sercu osoba ma bóle mięśni, kręgosłupa lub innych stawów wybierz jeden z masaży Dla Zdrowia. Twoja ukochana kobieta napewno będzie szczęśliwa jak zadbasz o jej ciało wybierając jeden z masaży Dla Urody. Jeżeli Twój uroczy mężczyzna przepracowuje się to napewno zasłużył na chwilę rozluźnienia podczas jednego z masaży Dla Relaksu. 
Zamów kartę upominkową już dziś dzwoniąc pod numer telefonu: 782 074 915.