Aktualności

18.01.2015

Masaż relaksacyjny dla dwojga w Walentynki.

Do tego masażu mili Państwo trzeba dwojga. Jeżeli szukasz zaskakującego prezentu lub ciekawego pomysłu na wspólne spędzenie czasu podczas relaksacji ciała i umysłu wraz z najbliższą Ci osobą zapraszamy na błogi masaż relaksacyjny dla dwojga.

Dla kogo dedykowany jest masaż dla dwojga?

Masaż dla par jest popularną formą relaksacji w naszym gabinecie szczególnie w weekendy, po ciężkim tygodniu pracy. Dwoje ludzi bliskich sobie spędza niezapomniane chwile będąc jednocześnie masowani, w jednym pomieszczeniu przez masażystkę i masażystę. Parę do masażu mogą tworzyć żona i mąż, dziewczyna i chłopak, mama i córka lub najlepsi przyjaciele. Korzystając z okazji urodzin, zaręczyn, rocznicy lub po prostu z miłości można zaprosić każdego.

Korzyści płynące z masażu dla dwojga

Jest to doskonała okazja by osoba przez Ciebie zaproszona doświadczyła pierwszego, profesjonalnego masażu w swoim życiu. Obecność Twojej osoby sprawi, że partner będzie się czuł dużo barzdziej komfortowo w tej niecodziennej sytuacji.

Masaż sprawi, iż umysł i ciało wyciszą się przechodząc w stan harmonii ze sobą, nabierzesz dystansu do codziennych doswiadczeń. Poczujesz jak mięśnie rozluźniają się a krew zaczyna krażyć w najdalszych częściach ciała. 

Jest to również dobry wybór jeżeli pracujesz za granicą lub dużo podróżujesz nie widując się z bratem, żoną dziewczyną, mamą i chcesz z nimi spędzić więcej czasu.

Dodatkowe informacje

Czas masażu może wynosić 60 min lub 90 min.

Koszt masażu wynosi podwojoną stawkę  masażu relaksacyjnego. Sprawdź cennik

Podczas doświadczania masażu zachęcamy do poczucia swobody i w zależności od potrzeb rozmowy pomiędzy partnerami lub pozostawaniu w ciszy i napawaniu się chwilą.

Jeżeli masz pomysł i chcesz podczas tego wyjątkowego spotkania przygotować dodatkową niespodziankę dla Partnera zadzwoń lub napisz. Z  miłą chęcią pomożemy CI i doradzimy, tak aby ten wieczór na długo pozostał w Waszej pamięci.

 
Zarezerwuj masaż dzwoniąc pod numer telefonu: 782 074 915 lub pisząc bezpośrednio z naszej strony:  rezerwacja-online