Aktualności

04.12.2013

Podaruj masaż pod choinkę.

 

Jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę oryginalnym prezentem to przygotowaliśmy specjalnie  dla Ciebie kartę upominkową z dowolnym masażem.

Jak zamówić kartę podarunkową   Zu San Li?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia rodzaju zabiegu dla osoby, której chcesz sprawić przyjemność. Podpowiemy Ci i doradzimy tak by masaż przypadł do gustu osoby obdarowywanej.

 

Na podstawie Twoich sugestii przygotowujemy podarunek, który można odebrać osobiście od poniedziałku do soboty lub możemy wysłać go kurierem (przy zamówieniach powyżej 300zł kosz dostawy gratis). Osoba obdarowana wybiera dowolny termin na wykorzystanie karty upominkowej (aktualność wynosi 2 miesiące). 

Jaki masaż wybrać?

Cała nasza oferta jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli bliska Twojemu sercu osoba ma bóle mięśni, kręgosłupa lub innych stawów wybierz jeden z masaży Dla Zdrowia. Twoja ukochana kobieta napewno będzie szczęśliwa jak zadbasz o jej piękno wybierając jeden z masaży Dla Urody. Jeżeli Twój uroczy mężczyzna przepracowuje się to napewno zasłużył na chwilę rozluźnienia podczas jednego z masaży Dla Relaksu.  Sprawdź naszą ofertę.

Zamów kartę upominkową już dziś. Nasz  kontakt