Promocje

Poniżej przedstawiamy oferty promocyjne dedykowane Klientom Gabinetu Zu San Li:


1. „Skuteczna dziewiątka”

 

Cyfra dziewięć jest uważana w Chinach za szczęśliwą i symbolizującą skuteczność. Jako najwyższa z cyfr zawsze kojarzona była z cesarzem. Dziewięć brzmi również tak samo jak „długowieczny”. Jest to liczba zamykająca cykl numerologiczny a tym samym stawiająca podstawy do rozpoczęcia kolejnego. W naszym Gabinecie dziewiątka reprezentuje stan osiągnięcia pełni cyklu zabiegowego, który prowadzi do podtrzymania dobrej kondycji ciała bądź odzyskania zdrowia. Z końcem wiąże się zawsze nowy początek i z tej okazji mamy przyjemność wynagrodzić Twoją wytrwałość oraz systematyczność dodatkowym i bezpłatnym zabiegiem. 

Promocja obowiązuje w przypadku jednorazowego opłacenia serii 9 masaży.

 

2. "Masaż za złotówkę"

Podziel się ze znajomymi swoimi pozytywnymi wrażeniami po masażu.

Każdy klient, który poleci znajomym  Gabinet Zu San Li otrzyma  masaż refleksoterapeutyczny stóp za jedyne 1 zł. Wystarczy więc tylko by znajomy, który skorzysta z wybranego masażu lub zabiegu podał imię i nazwisko osoby rekomendującej.
Chcąc skorzystać z promocyjnego masażu zarejestruj się telefonicznie lub mailowo, podając imię i nazwisko oraz hasło: "masaż za złotówkę".
Do skorzystania z oferty są uprawnione osoby, które dokonały w gabinecie zakupu za minimalną kwotę 80 zł.
 
Bądźcie czujni... rodzaj masażu promocyjnego będzie ulegał zmianie.

Promocja ważna do odwołania.

 

Jeśli chcesz od nas otrzymywać informacje na temat nowych promocji i usług, wyślij e-mail o tytule „PROMOCJA” na adres zusanli@op.pl.