Zabiegi

Oferta naszego gabinetu

Poniżej znajduje się oferta Naszego Gabinetu. Zapraszamy serdecznie.

Masaże i zabiegi dla zdrowia

Znajdziesz tutaj  zabiegi i masaże służące przede wszystkim ochronie i profilaktyce zdrowotnej, a także wspomagające utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Gdy jest już za późno na zapobieganie, masaż wspomoże usunąć ostre lub przewlekłe stany bólowe oraz przyspieszy regenerację organizmu po urazie. Po wstępnej diagnozie pomogę Ci dopasować odpowiedni zabieg lub masaż do istniejącego stanu organizmu.

Masaże dla relaksu

W najstarszym chińskim dziele medycznym pt. Huang Di Nej Jing, napisanym około dwa tysiące lat przed Chrystusem, Żółty Cesarz pyta swojego osobistego lekarza: dlaczego ludzie w dzisiejszych czasach tak łatwo chorują? W odpowiedzi lekarz wymienia różne przyczyny, ale jedną podkreśla jako najważniejszą: ludzie tak bardzo teraz chorują, gdyż mają bardzo niespokojny umysł, nie żyją zgodnie z prawami nieba.

sprawdź zabiegi dla relaksu »

Masaże dla urody

Decydując się na jeden z Masaży Dla Urody, doświadczysz w Gabinecie Zu San Li zasady, iż pierwotny stan zdrowia jest niezbędny by cieszyć się swoją urodą przez długi czas. Zasmakujesz również delikatnych technik manualnych, które wpłyną pobudzająco na narządy wewnętrzne produkujące esencję, krew i ich krążenie. Substancje te odżywiając skórę sprawią, iż stanie się ona  jędrna, gładka i lepiej ukrwiona a sylwetka będzie smuklejsza i pozbawiona cellulitu.

sprawdź zabiegi dla urody »

Dla dwojga

Jeśli chcesz podarować dla  bliskiej Ci osoby wyjątkowy prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu,  zaręczyn bądź po prostu z miłości.  Zapraszamy Cię do skorzystania z niezapomnianych masaży dla dwojga.

                                                                                                                                                         sprawdż masaż dla dwojga»      

Karta podarunkowa

Podaruj wyjątkowy upominek osobie, której chcesz sprawić przyjemność.
Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby lub znajomego? Chcesz sprawić, aby Twój prezent miło zaskoczył osobę obdarowaną? A może ktoś z bliskich boryka się z problemami zdrowotnymi?
W moim gabinecie znajdziesz rozwiązanie! Dowiedz się więcej...
                                                                                                                                         sprawdź czym jest karta upominkowa»
 

Akupunktura

Akupunktura