Masaż kosmetyczny twarzy

Masaż kosmetyczny twarzy

     Masaż kosmetyczny jest stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu pracuje się nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjnieszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz oszczypywania zmarszczek. Podczas masażu niwelowane są również zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu (tzw. „kurze łapki"), bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust.

     Dobrze i regulanie przeprowadzony masaż  stosowany cyklicznie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności.
Masaż zalecany jest do stosowania cyklicznie już od 25 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

Opis zabieguCena zabiegu

Jakie korzyści przyniesie masaż twarzy?

  • cera nabiera blasku
  • skóra po masażu pozostaje elastyczna  i  jędrna, a opadające policzki podnoszą się
  • pojawia się wyraźna redukcja zmarszczek i tzw. „kurzych łapek"
  • twarz staje się  dużo młodsza i zdrowsza
  • doświadczasz relaksu i błogiego odprężenia

Działanie masażu kosmetycznego jest bardzo korzystne dla skóry twarzy i szyi. Skóra zostaje oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, otwarte pory wydzielają zużyte produkty przemiany materii. Skóra zostaje pobudzona i odżywiona przez krew i limfę.