Aktualności

03.12.2022

Podaruj najbliższym kartę upominkową z masażem.

Podaruj najbliższym kartę upominkową z masażem.

 

Jeśli chcesz sprezentować bliskiej Ci osobie oryginalny prezent to przygotowaliśmy specjalnie  dla Ciebie kartę upominkową z dowolnym masażem.

Jak zamówić kartę podarunkową   Zu San Li?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia wyboru zabiegu dla osoby, której chcesz uszczęśliwić. Podpowiemy Ci i doradzimy tak by masaż przypadł do gustu osoby obdarowywanej.

 

Na podstawie Twoich sugestii przygotowujemy podarunek, który można odebrać osobiście od poniedziałku do soboty lub możemy wysłać go kurierem (przy zamówieniach powyżej 300zł koszt dostawy gratis). Osoba obdarowana wybiera dowolny termin na wykorzystanie karty upominkowej (aktualność wynosi 3 miesiące). 

Jaki masaż wybrać?

Cała nasza oferta jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli bliska Twojemu sercu osoba ma bóle mięśni, kręgosłupa lub stawów wybierz jeden z masaży Dla Zdrowia. Twoja ukochana kobieta na pewno będzie szczęśliwa jak zadbasz o jej piękno decydując się na jeden z masaży Dla Urody. Jeżeli Twój uroczy mężczyzna przepracowuje się to doskonała będzie chwila rozluźnienia podczas jednego z masaży Dla Relaksu.  Sprawdź naszą ofertę.

Zamów kartę upominkową już dziś. Nasz  kontakt