Aktualności

19.06.2011

Nowość w gabinecie Zu San Li - Cranio-Sacralny masaż refleksologiczny stóp.

      Zapraszam Państwa do zapoznania się i skorzystania z najnowszego zabiegu leczniczego, jakim jest Refleksologia Cranio – Sacralna. Masaż ten jest drogocenną cegiełką, która wzbogaca i poszerza moją wiedzę oraz warsztat pracy refleksologa. Jest to skuteczna metoda, z pomocą której pobudzę procesy samouzdrawiania i regenacji w Twoim organizmie. Pomogę Ci w polepszyć Twoje samopoczucie i odzyskać ochotę do życia, złagodzę dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów oraz sprawię, że zapomnisz o migrenach.

Wzbogacając się o nową wiedzę i praktykę, staram się natychmiast wpleść obydwie w swoją pracę z pacjentem. Wszystko to w celu doskonalenia efektywności pomagania drugiemu człowiekowi.

Co to jest Refleksologia  Czaszkowo-Krzyżowa?

Refleksologia Czaszkowo-Krzyżowa została zapoczątkowana przez dr Martine Faure-Alderson i jest wciąż rozpowszechniana przez nią w wielu krajach na całym świecie.

     Dr Faure-Alderson zdobyła wykształcenie w dziedzinie homeopatii, akupunktury, ziołolecznictwa, osteopatii naturalnej, ale szczególnie w swojej pracy skupiła się na osteopatii cranio – sacralnej i refleksologii. Dr Faure-Alderson kładzie rygorystyczny nacisk na wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii. Zachęca by wykorzystywać wysoko rozwinięte umiejętności palpacyjne i uczy swoich studentów interpretowania rytmicznego impulsu czaszkowo-krzyżowego, w celu prawidłowego zdiagnozowania indywidualnych potrzeb przyszłych pacjentów. Opracowała trzy tzw. protokoły (metody) pracy na stopach, przez co refleksologia czaszkowo-krzyżowa działa w celu wyeliminowania źródła jakichkolwiek zaburzeń, przywracając zdrowie i witalność.

Połączenie Refleksologii z osteopatią Czaszkowo – Krzyżową może przynieść nadzwyczajne efekty w leczeniu.   Więcej informacji na temat leczniczych właściwości metody uzyskasz klikając na podstronę „Masaże i zabiegi dla zdrowia” lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo..